12.5 C

City doživio debakl na Goodison Parku protiv Evertona

Manchester City odigrao je još jednu blijedu utakmicu i izgubio 4:0 kod Evertona na Goodison Parku.

No, tko zna kako bi se odvijale stvari da je sudac već u 13. minuti nakon pada Raheema Sterlinga pokazao na bijelu točku za građane.

Everton je poveo iz prve prave prilike u 34. minuti kada je Lukaku odlično reagirao nakon dodavanja Mirallasa.

Da se građanima ne piše dobro bilo je jasno nakon 47. minute kada je Mirallas zabio za 2:0. Novi udarac Pepovoj ekipi zadao je Davies koji je u 79. minuti zabio prvijenac za Everton.

A pravu katastrofu Cityja potvrdio je Lookman, debitant koji je stigao iz Charltona.

City je ovim porazom ostao izvan kruga timova koji će sljedeće godine igrati Ligu prvaka.