16.3 C

Čelik i Radnik remizirali na Bilinom polju (VIDEO)

Čelik Radnik Bilino Polje

Nogometni klub Čelik je večeras, na stadionu Bilino polje u Zenici, podijelio bodove sa ekipom Radnik iz Hadžića rezultatom 1-1. Gosti su poveli u 52. minuti, a strijelac je bio Oputa T. Izjednačujući pogodak u 98. minuti za domaće postigao je Isaković A.

Sudija je podijelio četiri žuta kartona, i to tri za domaće i jedan za goste.

Nakon večerašnje utakmice crno-crveni imaju 2 boda iz dva remija.

Podsjećamo, u prvom kolu m:tel Prve lige FBiH NK Čelik je gostovao u Olovu protiv NK Stupčanica, a utakmica je završila neriješeno 1-1.

Direktan prijenos utakmice mogao se pratiti na platformi BH Telecoma putem kanala MyTV.

Na našoj Facebook stranici RADIO ZENIT i Zenit.ba možete pogledati nekoliko inserata iz prvog i drugog poluvremena utakmice.

NK Čelik – FK Radnik (1. Poluvrijeme) Kompletan susret možete pratiti na platformi BH Telecoma putem kanala MyTV.