7.5 C

Čelik izgubio u gostima od Tuzla Cityja

U susretu 17. kola Premijer lige BiH NK “Čelik” izgubio je u Tuzli rezultatom 0:1.

Nogometaši Tuzla Cityija poveli su u prvom dijelu utakmice i to u 31. minuti.

Vodeći pogodak ostvario je Dženis Beganović koji je radost Tuzlaka izazvao šutirajući sa distance i tako osiguravši pobjedu svom timu.

Što se tiče ostalih utakmica koje su se igrale u terminuod 13 sati danas, Radnik je odnio pobjedu nad Mladosti rezultatom 0:4. Neriješeno su igrale Zvijezda 09 i Sloboda (1:1) dok je Velež izgubio od Sarajeva sa 0:2.

Nakon danas odigrane utakmice, Čelik se nalazi na 9. mjestu na tabeli.