14.4 C

Čelik na Bilinom polju savladao NK GOŠK (VIDEO)

Celik GOSK

Nogometaši NK Čelik igrali su danas utakmicu 2. kola Kupa Federacije BiH. Protivnik timu sa Bilinog polja je bila ekipa NK GOŠK Gabela.

U prvom poluvremenu Čelik je došao do vodstva golom Edina Durmiša.

Na pauzu se otišlo sa rezultatom 1:0 za tim sa Bilinog polja.

U drugom poluvremenu uzbudljiva igra na obe strane. Gosti postižu pogodak za izjednačenje udarcem sa 17 metara, da bi poslije Edin Durmiš donio novu prednost za Čelik.

Hattrick Durmiš postiže nedugo poslije za sigurno vodstvo Čelika, a svoje umjeće i nedugo poslije za 4:1.

Gosti su u nastavku igre smanjili prednost Čelika na 4:2, ali do kraja susreta rezultat se nije mjenjao.

Čelik je tako na Bilinom polju savladao GOŠK te se plasirao u 1/16 finala Kupa BiH.

Ukoliko niste bili u prilici da pogledate ovaj susret, isti možete pogledati u nastavku.