22 C

Čelik u zadnjoj minuti ispustio pobjedu u gostima kod Moševca (VIDEO)

Moševac Čelik

Danas, 05.09.2021. godine u okviru četvrtog kola Druge lige FBiH – Centar, Čelik je gostovao u Maglaju protiv ekipe NK Moševac. Utakmica se igrala na Gradskom stadionu u Maglaju sa početkom u 16:30.

NK Čelik je odigrao neriješeno sa domaćinom NK Moševac iz Maglaja rezultatom 1:1. Strijelac jedinog pogodka za NK Čelik u sedamnaestoj minuti bio je Aidin Mahmutović. Pred sami kraj utakmice u 93. minuti NK Moševac je izjednačio pogodkom sa bijele tačke.

Sljedeću utakmicu NK Čelik igra u Zenici na Kamberovića polju, 11.09.2021. godine sa početkom u 16:30 protiv ekipe FK Famos Hrasnica u okviru petog kola Druge lige FBiH – Centar.