5.9 C

Dok su Hrvati slavili, sraman potez Engleza (VIDEO)

Mario Mandžukić u 109. minuti polufinala SP-a zabio je gol za preokret Hrvatske protiv Engleske, vodstvo 2:1, prenosi portal Index.hr.

Naravno, taj pogodak burno su slavili strijelac i svi njegovi suigrači, kako s terena, tako i s klupe, osim jednog. I dok se svi Hrvati raduju na gomili na lijevom korneru suparničke polovice, Englezi u djelo provode svoj plan…

On se sastoji u tome da su odmah izveli loptu s centra, nakon čega su se tri njihova igrača sjurila prema Subašiću, koji je potpuno sam na polovici Hrvatske, tačnije na svom golu, piše Index.

Došli su pred njegova vrata, ali tada ih je sudac zaustavio i upropastio im plan da zabiju na prilično ”nesportski način”.

Poznata oportunistička izreka je da “cilj opravdava sredstvo”. S obzirom na to da je u ovom slučaju cilj finale Svjetskog prvenstva, mnogi će se s tim složiti.