5.9 C

Incident koji je obilježio utakmicu Juventusa

Jučerašnju utakmicu Juventusa protiv Sassuola obilježio je, pored ubjedljive pobjede Juventusa, incident sa terena. Jedan od navijača u drugom poluvremenu uspio je proći osiguranje i približiti se Cristianu Ronaldu.

Gol do pasa, navijač nije bio zlonamjeran te je ispred portugalskog napadača izveo njegovu poznatu proslavu gola.

Nakon što je završio sa izvođenjem proslave, Ronaldo ga je prijateljski pozdravio, a zatim je stiglo i obezbjeđenje koje je fanatika udaljilo sa terena.

Juventus je odnio pobjedu sa 3:0, a kao strijelci su se upisali Khedira, Ronaldo i Emre Can.