11.5 C

Jusuf Nurkić pružio jednu od najgorih partija u NBA

Portland Trail Blazers upisali su treći poraz zaredom, a nada da će uspjeti da se plasiraju u play-off polako se gasi.

Sinoć su poraženi na gostovanju u New Orleansu. Pelicansi su iskoristili izostanak Damiana Lillarda (povreda) i ostvarili pobjedu 127:110.

Razlika je mogla biti i mnogo veća da Portland nije dobio posljednju četvrtinu s 37:18.

Domaće je do trijumfa vodio Trey Murphy (41 poen), a kod Blazersa najefikasniji je bio Anfernee SImons (17).

Jusuf Nurkić odigrao je jednu od svojih najgorih partija u NBA ligi. Na parketu je proveo nešto više od deset minuta i za to vrijeme zabilježio tek dva skoka i jednu ukradenu loptu. Imao je očajan šut – 0-5.

Portland je trenutno na 13. mjestu Zapada s omjerom 31-37, piše SCsport.ba.