18.8 C

Kraj prvog poluvremena na Bilinom polju, Čelik vodi 2-0 (VIDEO)

Celik Proslava Gola Protiv Klisa
    Navijači Čelika slave pogodak protiv Klisa

U toku je odlučujuća utakmica baraža između NK Čelik i FK Klis koja se igra na stadionu Bilino polje u Zenici, a trenutni rezultat je 2-0 za crno-crvene.

Prvi pogodak NK Čelik postiže u 15. minuti nakon izvođenja kornera, a strijelac je bio Žuna Selim. Nakon postignutog pogotka navijači sa Juga su to proslavili bakljadom koja je trajala nekoliko minuta.

U 28. minuti susreta crno-crveni pogotkom Karalić Emira povećavaju vodstvo na 2-0 sa čime je i završeno prvo poluvrijeme.

Podsjećamo, pobjednik u ovoj utakmici ulazi u m:tel Prvu ligu FBiH.

Prije samog početka utakmice održan je minut šutnje povodom tragedije koja se desila jučer, a to je pogibija dvanaestogodišnjeg Zeničanina Pašalić Imrana koji je život izgubio u saobraćajnoj nesreći u blizini Novog Travnika.

Direktan prenos utakmice obezbjedio je radio ZENIT koji će prenositi i drugo poluvrijeme, ali na Facebook profilu Zenit.ba.

Video snimak prvog poluvremena je na dnu članka.