6.6 C

Liverpool gubio 2:0 pa velikim preokretom izborio finale LP

U uzvratnoj utakmici polufinale Lige prvaka nogometaši Liverpoola svladali su Villarreal u gostima rezultatom 3:2 (0:2).

Prvo poluvrijeme Liverpoola bilo je kao iz noćne more – Villarreal je vodio 2:0, a golove su zabili Dia u trećoj i Coquelin u 41. minuti.

Jurgen Klopp bio je ljutit na poluvremenu i dobro je odradio svoj posao – Redsi su odigrali maestralno drugo poluvrijeme i na kraju slavili rezultatom.

Fabinho je zabio prvi gol za Redse u 62. minuti, na 2:2 je izjednačio Diaz, a konačnih 3:2 postavio je Sadio Mane u 74. minuti.

Liverpool je u prvoj utakmici slavio 2:0 i na kraju se plasirao u finale Lige prvaka s ukupnih 5:2.

Protivnika u finalu saznat će sutra kada uzvratni dvoboj igraju Real Madrid i Manchester City (3:4 prva utakmica).