14 C

Liverpool je nezaustavljiv: Salah i Mane pogodili za pobjedu protiv Sheffield Uniteda (VIDEO)

Susretom između Liverpoola i Sheffield Uniteda završeno je 21. kolo engleskog Premiershipa.

Domaćin je na Anfieldu nastavio sa sjajnim igrama i slavio je rezultatom 2:0 zahvaljujući pogocima Mohameda Salaha i Sadija Manea.

Redsi su poveli već u 4. minuti susreta kada je Andrew Robertson sa lijeve strane uposlio Salaha kojem nije bilo teško matirati Deana Hendersona.

Konačnih 2:0 postavio je Mane u 64. minuti. Senegalac je primio loptu na lijevoj strani, odigrao dupli pas sa Salahom i izašao sam na Hendersona.

Golman gostiju je odbranio Maneov udarac, ali se lopta vratila napadaču Liverpoola kojem nije bilo teško potom poslati loptu u praznu mrežu.

Muhamed Bešić je odigrao 11 minuta u redovima poražene ekipe.

Liverpool je na ovaj način zabilježio 19. pobjedu i još uvijek je jedina neporažena ekipa u prvenstvu.