13.2 C

Lorens Listo i Igor Kazić pobjednici 451. skokova sa Starog mosta

Među 41. natjecateljem iz čitave regije Lorens Listo i Igor Kazić izborili su šampionske titule tradicionalnih 451. visinskih skokova sa Starog mosta u Mostaru, javlja Anadolu Agency(AA).

U kategorije skokova na glavu u jakoj konkurenciji među 25 natjecatelja iz čitave regije treće mjesto osvojio je Muhamed Mahnić, a drugo Ivica Domanović dok je desetostruki mostarski šampion Lorens Listo obranio titulu prvaka i po jedanaesti put proglašen najboljoj lastom Mostara.

“Osjećam se fenomenalno jer svake godine je sve teže i teže. U prvoj seriji sam bio drugi što mi je stvorilo dodatni pritisak. Međutim ja kažem ‘hrabre sreća prati’, pa sam taj pritisak sam sebi izbio iz glave. Skočio sam najbolje što sam mogao drugi skok i osvojio sve desetke. Mustafa Hodžić koji je u prvoj seriji bio bolji, u drugoj seriji je imao lošije i dobio je osmice. Ja sam pobijedio moram reći ovaj put na sreću“, kazao je Listo nakon što je po jedanaesti put preuzeo pobjednički pehar ispod Starog mosta.

U kategoriji skokova na noge nastupilo je 16 natjecatelja, a treće mjesto izborio je Ermin Sarić dok je drugo mjesto osvojio Admir Delić, a titulom šampiona u kategoriji skokova na noge okitio se dugogodišnji mostarski skakač Igor Kazić- Kaza.