28 °
    30 °
    Mlade košarkašice BiH danas igraju protiv Grčke Mlade košarkašice BiH danas igraju protiv Grčke

Mlade košarkašice BiH danas igraju protiv Grčke

Ženska juniorska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine danas će protiv selekcije Grčke igrati prvi meč za plasman od devetog do 16. mjesta na Evropskom prvenstvu za igračice do 18 godina u Mađarskoj.

Mlade bh. košarkašice juče se nisu uspjele plasirati u četvrtfinale takmičenja, nakon što ih je u osmini finala porazila favorizovana selekcija Češke sa 75:55.

Izabranicama selektora Gorana Loje bio je to četvrti poraz na prvenstvu, a prije Češke u grupi su izgubile od selekcija Italije, Belgije i Francuske.

Meč BiH – Grčka na programu je u 15.15 sati.