12.5 C

Modrić izašao iz igre pa naređivao suigračima: “Digni se, pi*ka ti materina” (VIDEO)

Modrić Fotka

Real Madrid pobijedio je u subotu Celtu Vigo 2:1 u 30. kolu La Lige. U toj utakmici sudac Fuertes dosudio je tri kaznena udarca za Real, a dva je u pogotke pretvorio Karim Benzema. U Vigu je Real Madrid bio bez trenera Carla Ancelottija, koji je zaražen koronavirusom. Momčad je vodio Carlov sin Davide uz pomoć trenera vratara Lluisa Lopesa.

Njih su dvojica povukli Luku Modrića iz igre u 74. minuti, a onda im je hrvatski kapetan uzeo posao. Modrića su pratile kamere El Dias Despuesa kako s klupe vodi svoje suigrače do važne pobjede u borbi za naslov prvaka Španjolske. U jednom trenutku Realov branič Eder Militao našao se u bolovima, a Modrić je odmah reagirao i s klupe pozvao Nacha Fernandeza.

Modrić: Digni se, pička ti materina

– Nacho, zagrijavaj se – naredio mu je Modrić. Tada je Marcelo s klupe sugerirao Militau da ostane ležati na travnjaku kako bi ukrao vrijeme. Modriću se to nikako nije svidjelo pa je uz psovke na španjolskom jeziku popratio situaciju.

– Digni se, pička ti materina – povikao je Modrić. Militao ga nije poslušao pa je Modrić prokomentarisao: “Kakva budala, majko moja.”

Jasno, sve je to bilo u žaru borbe i nikakvih razmirica nije bilo između Modrića i Militaa. Brazilac je u 85. minuti izašao iz igre, a Modrić ga je pozdravio uz osmijeh.