14 C

Nogometaši Čelika bolji od Mošćanice na Bilinom polju

Čelik je danas na Bilinom polju igrao utakmicu 11. kola Druge lige FBiH protiv FK Mošćanica.

U prvim minutama utakmice Čelik je došao do vodstva golom Selima Žune.

Gosti su imali priliku da dođu do izjednačenja šutom sa bijele tačke, ali je iskusni Adi Durmo uspio da odbrani jedanaesterac.

U samom finišu prvog poluvremena Ali Međuseljac postiže pogodak za vodstvo Čelika od 2:0.

U trećoj minuti drugog poluvremena Žuna postiže novi gol za vodstvo domaćeg tima od 3:0.

Do kraja susreta bilo je prilika na obe strane, ali rezultat je ostao nepromijenjen.