11.9 C

Nogometaši Čelika odigrali posljednju pripremnu utakmicu

Na stadionu Bilino Polje u Zenici nogometaši Čelika su odigrali posljednju pripremnu utakmicu pred nastavak BH Telecom Premijer nogometne lige Bosne i Hercegovine.

Protivnik je bila ekipa Kozare koja je poražena rezultatom 4:1.

Čelik je u 2. minuti golom Brkovića. Drugi gol za tim Čelika postigao je Dilaver iz penala, a u 39. minuti na asistenciju Brkovića ponovo je pogodio mrežu Kozare.

U 58. minuti susreta Hećo je donio još jedan gol za zenički tim, da bi ekipa Kozare dvije minute nakon toga smanjila prednost na 4:1.

Prvi protivnik NK Čelik u nastavku Premijer nogometne lige Bosne i Hercegovine bit će ekipa Zrinjskog iz Mostara.