9.4 C

Nogometaši Čelika poraženi od ekipe Goražda

Nogometaši Čelika su u subotu u okviru 19. kola Prve lige FBiH odigrali susret protiv ekipe Goražda.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, pa se na odmor otišlo pri rezultatu 0:0.

Nastavak susreta donio je priliku domaćem timu da ugrozi gol Čelika. Goražde je tako povelo u 60. minuti iz slobodnog udarca sa 1:0, a strijelac je bio Rašević.

U 82. minuti ekipa Goražda postiže i drugi gol, a u listu strijelaca se upisuje Jamaković.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao i ostalo je 2:0 za domaći tim.

Nogometaši Čelika u naredna dva kola igraju na na Bilinom polju, a prvi gosti će biti ekipa iz Gornjeg Rahića, a zatim i Rudar iz Kaknja.

Čelik je nakon 19 odigranih kola trenutno 9. na tabeli 1. Lige FBiH sa 25 bodova, dok se na samom dnu nalaze dva tima iz Kaknja, Rudar sa 16 i Mladost sa 14 bodova. Prva je Sloboda sa 44 boda.