18.3 C

Novi poraz Čelika, sve izvjesnije ispadanje iz BH Telecom Premijer lige

U okviru 14. kola BH Telecom Premijer lige, ekipa Sarajeva je ugostila zenički Čelik.

Sarajevo je došlo u vodstvo preko Anela Hebibovića u 12. minuti, a 15 minuta kasnije Nermin Crnkić povećao je vodstvo domaćina na 2:0. Ovim rezultatom je i završeno prvo poluvrijeme.

U drugom poluvremenu novi pogodak za ekipu Sarajeva je postigao Mersudin Ahmetovic u 58. minuti. U 72. minuti postavljen je i konačan rezultat kada je svoj drugi pogodak, a za Sarajevo četvrti, postigao Nermin Crnkić.

Ovaj susret se uživo mogao pratiti preko kanala arenaSport.

Ekipa Čelika se nakon 14. kola nalazi na zadnjoj poziciji sa samo 6 bodova, dok se Sarajevo ovom pobjedom trenutno nalazi na 4. mjestu sa 22 boda.