3.7 C

Pjanjić postigao gol i zaradio dva žuta (VIDEO)

U derbiju 26. kola italijanske Serie A nogometaši Juventusa savladali su Napoli.

Krajnji rezultat iznosi je 2:1, a prvi gol za Staru damu postigao je Miralem Pjanjić. Christiano Ronaldo se za loptu izborio u 28. minuti kada je krenuo na protivnički gol. Na sedamnaest metara Alex Meret, golman Napolija, srušio je Ronalda te biva isključen iz utakmice. Nakon tog prekršaja, Pjanjić je majstorskim pgotokom svoj tim doveo u vodstvo od 1:0.

U 39. minuti Emre Can glavom postiže još jedan gol za ekipu Juventusa.

Nakon što je postigao prvi gol za svoj tim, u 47. minuti susreta, Pjanjić biva isključen sa utakmice. Ovog puta se radilo o igranju rukom, a budući da je to bio njegov drugi žuti, Rocchi ga je isključio.

Ovakva situacija išla je u korist ekipu Napolija koja je dominirala do kraja susreta. Svoju šansu domaća ekipa je iskoristila u 61. minuti kada je Jose Callejon pogodio za 2:1.