5 C

Pobjeda Hrvatske nad Brazilom: Nezapamćeno slavlje u Prozoru, fešta u Kiseljaku, vatromet u Mostaru (VIDEO)

Slavlje Pobjede Hrvatske Protiv Brazila

Hrvatska se plasirala u polufinale Svjetskog prvenstva u Kataru.

Hrvati su pobijedili Brazil nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Poslije 90 minuta borbe bilo je 0:0, a onda je utakmica ušla u produžetke. Neymar je zabio za 1:0 u nadoknadi prvog produžetka, a Bruno Petković izjednačio je pogotkom u 117. minuti. Hrvatska će u polufinalu igrati s pobjednikom utakmice Argentine i Nizozemske.

Plasman Vatrenih u polufinale Mundijala slave Hrvati i širom Bosne i Hercegovine.

Veliko fešta je u Prozoru, gdje su brojni ljudi na ulicama, a slavi se i u Kiseljaku, Mostaru…