22 C

U toku je drugo poluvrijeme na Bilinom polju, Čelik – Zvijezda 3:1

U toku je drugo poluvrijeme utakmice 15. kola Prve lige FBiH između Čelika i Zvijezde, a koja se igra u Zenici na stadionu Bilino polje. Rezultat je 3:1 za crno-crvene. Prvi pogodak Čelik je postigao u 8. minuti susreta, a strijelac je bio Šarić Kenan. Strijelac drugog pogotka za Čelik bio je Talha Tabaković u 48. minuti susreta, a prednost na 2:1 gosti su smanjili u 72. minuti zahvaljujući Zvonimiru Mikiću. Nogometaši Čelika u 80. minuti ponovo vraćaju prednost od +2 zahvaljujući pogotku Selima Žune.

Podsjećamo, ovo je ujedno i posljednja utakmica jesenjeg dijela prvenstva nakon čega slijedi pauza.

“Robijaši” na ovoj utakmici slave 35. rođendan, a kroz cijelu utakmicu su, kroz pjesmu i navijanje, nesebično pružali podršku svojim igračima.

NK Čelik je trenutno 9. na tabeli sa ukupno 18 osvojenih bodova, dok su gosti iz Gradačca NK Zvijezda na 12. mjestu sa 15 osvojenih bodova.

Ukoliko Čelik večeras ostvari pobjedu, prvi dio sezone će završiti na sredini tabele, tačnije, na 8. mjestu.