22.1 C

U toku je drugo poluvrijeme na Bilinom polju, NK Čelik – HNK Tomislav 2:2 (VIDEO)

Čelik Tomislav U Zenici

U toku je drugo poluvrijeme utakmice sedmog kola Prve lige FBiH na Bilinom polju u Zenici između NK Čelik i HNK Tomislav, a rezultat je 2:2. Prvi pogodak za HNK Tomislav postigao je Banović Petar u 10. minuti susreta. Gosti su do novog pogotka došli u 32. minuti susreta zahvajujući Nikoli Šiško. Prvi pogodak za crno-crvene postigao je Durmiš u 47. minuti, a izjednačujući gol crno-crveni su postigli u 81. minuti.

Šef stručnog štaba NK Čelik Armin Duvnjak se za ovaj susret odlučio sa sljedećih 11 igrača: Durmo, Bajramović, Isaković, Hrelja, Sivac, Vardo, Begić, Žuna, Međuseljac, Karalić i Salkanović.

HNK Tomislav i NK Čelik trenutno zauzimaju 6. i 7. mjesto na tabeli sa istim brojem bodova i istim omjerom kada je u pitanju broj pobjeda, poraza i remija, ali HNK Tomislav ima bolju gol razoliku. Oba tima imaju ukupni devet bodova.

Za ovu utakmicu obezbjeđen je direktan prijenos na linku ispod članka.