5.7 C

Počeo prenos uživo drugog poluvremena između NK Čelik – FK Klis na Zenit.ba (VIDEO)

Čelik Klis Drugo Poluvrijeme

Na stadionu Bilino polje u Zenici igra se odlučujući meč baraža između NK Čelik i FK Klis. Završeno je prvo poluvrijeme, a trenutni rezultat je 2-0 za crno-crvene. Strijelci za domaće bili su Žuna Selim i Karalić Emir.

Na stadionu vlada sjajna atmosfera ispunjena pjesmom i podrškom, a prije samog početka utakmice igrači i navijači su održali minut šutnje povodom tragedije koja se desila jučer, a to je pogibija dvanaestogodišnjeg Zeničanina Pašalić Imrana koji je život izgubio u saobraćajnoj nesreći u blizini Novog Travnika.

Podsjećamo, pobjednik u ovom meču će ući u m:tel Prvu ligu FBiH.

Radio ZENIT će prenositi uživo i drugo poluvrijeme putem Facebook profila Zenit.ba.