18.3 C

U toku je drugo poluvrijeme u Kaknju, Rudar – Čelik 2:2 (VIDEO)

Rudar Čelik U Kaknju

U toku je drugo poluvrijeme utakmice šestog kola Prve lige FBiH u Kaknju između Rudara i Čelika, a trenutni rezultat je 2-2.

Domaći su poveli u 10. minuti susreta, a strijelac pogotka za Rudar je Ahmed Hasanović. Deset minuta poslije, u 23. minuti, Čelik dolazi do poravnanja rezultata zahvaljujući pogotku Selima Žune. U 31. minuti Čelik dolazi do vodstva zahvaljujući sjajnom šutu Davuda Arnautovića.

U drugoj poluvremenu, u 62. minuti susreta Rudar dolazi do poravnanja rezultata na 2:2.

Podsjećamo, crno-crveni su trenutno peti na tabeli sa ukupno 8 bodova, a FK Rudar je na 14. mjestu sa 4 boda.

Nakon pet odigranih utakmica Čelik je zabilježio 2 pobjede, 2 remija i 1 poraz, dok je ekipa Rudara ostvarila 3 poraza, 1 pobjedu i jedan remi.