30.6 C
Zenica
More

    Ukupno podjela

    Posljednje objavljeno

    Pogledajte kompletan raspored utakmica EURO 2024

    Pogledajte kompletan raspored utakmica EURO 2024

    Evropsko prvenstvo u fudbalu bit će održano od 14. juna do 14. jula u Njemačkoj, a sve utakmice sa smotre najbolji reprezentacija Starog kontinenta bit će emitovane u programu BHRT-a.

    Kako je ranije najavljeno direktan prijenos utakmica EURO 2024 bit će realizovan u programima BHT1 i MY TV.

    “Deset velikih stadiona ugostit će 24 najbolje reprezentacije koje su izborile plasman na završni turnir. EURO će otvoriti Njemačka i Škotska u Minhenu, dok će finale biti održano na Olimpijskom stadionu u Berlinu.

    “Direktan prijenos utakmica EURO 2024 bit će realizovan u programu MY TV te BHRT-a, s tim da će šest utakmica ekskluzivno prenositi MY TV”, saopćeno je na zvaničnoj stranici MYTV.

    Medina Šehić, urednica Sportskog programa BHT1, najavila je da će tokom EP-a biti emitovane i specijalne emisije.

    “U studiju ćemo imati dobre, kvalitetne goste, rubrike… Vjerujem da nas čeka istinski spektakl. Također, određeni broj utakmica i reporterskih javljanja bit će i na BH radiju”, najavila je Medina Šehić još sredinom aprila.

    Kompletan raspored utakmica Evropskog prvenstva 2024. godine:

    GRUPA A

    petak, 14. juna

    21.00 Minhen: Njemačka – Škotska

    subota, 15. juna

    15.00 Keln: Mađarska – Švicarska

    srijeda, 19. juna

    18.00 Štutgart: Njemačka – Mađarska

    21.00 Keln: Škotska – Švicarska

    nedjelja, 23. juna

    21.00 Frankfurt: Švicarska – Njemačka

    21.00 Štutgart: Škotska – Mađarska

    GRUPA B

    subota, 15. juna

    18.00 Berlin: Španija – Hrvatska

    21.00 Dortmund: Italija – Albanija

    srijeda, 19. juna

    15.00: Hamburg: Hrvatska – Albanija

    četvrtak, 20. juna

    21.00 Gelzenkirhen: Španija – Italija

    ponedjeljak, 24. juna

    21.00 Dizeldorf: Albanija – Španija

    21.00 Lajpcig: Hrvatska – Italija

    GRUPA C

    nedjelja, 16. juna

    18.00 Štutgart: Slovenija – Danska

    21.00 Gelzenkirhen: Srbija – Engleska

    četvrtak, 20. juna

    15.00 Minhen: Slovenija – Srbija

    18.00 Frankfurt: Danska – Engleska

    utorak, 25. juna

    21.00 Keln: Engleska – Slovenija

    21.00 Minhen: Danska – Srbija

    GRUPA D

    nedjelja, 16. juna

    15.00 Hamburg: Poljska – Nizozemska

    ponedjeljak, 17. juna

    21.00 Dizeldorf: Austrija – Francuska

    petak, 21. juna

    18.00 Berlin: Poljska – Austrija

    21.00 Lajpcig: Nizozemska – Francuska

    utorak, 25. juna

    18.00 Berlin: Nizozemska – Austrija

    18.00 Dortmund: Francuska – Poljska

    GRUPA E

    ponedjeljak, 17. juna

    15.00 Minhen: Rumunija – Ukrajina

    18.00 Frankfurt: Belgija – Slovačka

    petak, 21. juna

    15.00 Dizeldorf: Slovačka – Ukrajina

    subota, 22. juna

    21.00 Keln: Belgija – Rumunija

    srijeda, 26. juna

    18.00 Frankfurt: Slovačka – Rumunija

    18.00 Štutgart: Ukrajina – Belgija

    GRUPA F

    utorak, 18. juna

    18.00 Dortmund: Turska – Gruzija

    21.00 Lajpcig: Portugal – Češka

    subota, 22. juna

    15.00 Hamburg: Gruzija – Češka

    18.00 Dortmund: Turska – Portugal

    srijeda, 26. juna

    21.00 Gelzenkirhen: Gruzija – Portugal

    21.00 Hamburg: Češka – Turska

    OSMINA FINALA

    subota, 29. juna

    18.00 Berlin: A2 – B2 (1)

    21.00 Dortmund: A1 – C2 (2)

    nedjelja, 30. juna

    18.00 Gelzenkirhen: C1 – DEF3 (3)

    21.00 Keln: B1 – ADEF3 (4)

    ponedjeljak, 1. jula

    18.00 Dizeldorf: D2 – E2 (5)

    21.00 Frankfurt: F1 – ABC3 (6)

    utorak, 2. jula

    18.00 Minhen: E1 – ABCD3 (7)

    21.00 Lajpcig: D1 – F2 (8)

    ČETVRFINALE

    petak, 5. jula

    18.00 Štutgart: pobjednik 2 – pobjednik 4 (ČF1)

    21.00 Hamburg: pobjednik 5 – pobjednik 6 (ČF2)

    subota, 6. jula

    18.00 Dizeldorf: pobjednik 3 – pobjednik 1 (ČF4)

    21.00 Berlin: pobjednik 7 – pobjednik 8 (ČF3)

    POLUFINALE

    utorak, 9. jula

    21.00 Minhen: pobjednik ČF1 – pobjednik ČF2 (PF1)

    srijeda, 10. jula

    21.00 Dortmund: pobjednik ČF3 – pobjednik ČF4 (PF2)

    FINALE

    nedjelja, 14. jula

    21.00 Berlin: pobjednik PF1 – pobjednik PF2

    Pratite nas i na Twitteru, Facebooku i Instagramu.

    Evropsko prvenstvo u fudbalu bit će održano od 14. juna do 14. jula u Njemačkoj, a sve utakmice sa smotre najbolji reprezentacija Starog kontinenta bit će emitovane u programu BHRT-a.

    Kako je ranije najavljeno direktan prijenos utakmica EURO 2024 bit će realizovan u programima BHT1 i MY TV.

    - Reklama -

    “Deset velikih stadiona ugostit će 24 najbolje reprezentacije koje su izborile plasman na završni turnir. EURO će otvoriti Njemačka i Škotska u Minhenu, dok će finale biti održano na Olimpijskom stadionu u Berlinu.

    - Reklama -

    “Direktan prijenos utakmica EURO 2024 bit će realizovan u programu MY TV te BHRT-a, s tim da će šest utakmica ekskluzivno prenositi MY TV”, saopćeno je na zvaničnoj stranici MYTV.

    - Reklama -

    Medina Šehić, urednica Sportskog programa BHT1, najavila je da će tokom EP-a biti emitovane i specijalne emisije.

    “U studiju ćemo imati dobre, kvalitetne goste, rubrike… Vjerujem da nas čeka istinski spektakl. Također, određeni broj utakmica i reporterskih javljanja bit će i na BH radiju”, najavila je Medina Šehić još sredinom aprila.

    Kompletan raspored utakmica Evropskog prvenstva 2024. godine:

    GRUPA A

    petak, 14. juna

    21.00 Minhen: Njemačka – Škotska

    subota, 15. juna

    15.00 Keln: Mađarska – Švicarska

    srijeda, 19. juna

    18.00 Štutgart: Njemačka – Mađarska

    21.00 Keln: Škotska – Švicarska

    nedjelja, 23. juna

    21.00 Frankfurt: Švicarska – Njemačka

    21.00 Štutgart: Škotska – Mađarska

    GRUPA B

    subota, 15. juna

    18.00 Berlin: Španija – Hrvatska

    21.00 Dortmund: Italija – Albanija

    srijeda, 19. juna

    15.00: Hamburg: Hrvatska – Albanija

    četvrtak, 20. juna

    21.00 Gelzenkirhen: Španija – Italija

    ponedjeljak, 24. juna

    21.00 Dizeldorf: Albanija – Španija

    21.00 Lajpcig: Hrvatska – Italija

    GRUPA C

    nedjelja, 16. juna

    18.00 Štutgart: Slovenija – Danska

    21.00 Gelzenkirhen: Srbija – Engleska

    četvrtak, 20. juna

    15.00 Minhen: Slovenija – Srbija

    18.00 Frankfurt: Danska – Engleska

    utorak, 25. juna

    21.00 Keln: Engleska – Slovenija

    21.00 Minhen: Danska – Srbija

    GRUPA D

    nedjelja, 16. juna

    15.00 Hamburg: Poljska – Nizozemska

    ponedjeljak, 17. juna

    21.00 Dizeldorf: Austrija – Francuska

    petak, 21. juna

    18.00 Berlin: Poljska – Austrija

    21.00 Lajpcig: Nizozemska – Francuska

    utorak, 25. juna

    18.00 Berlin: Nizozemska – Austrija

    18.00 Dortmund: Francuska – Poljska

    GRUPA E

    ponedjeljak, 17. juna

    15.00 Minhen: Rumunija – Ukrajina

    18.00 Frankfurt: Belgija – Slovačka

    petak, 21. juna

    15.00 Dizeldorf: Slovačka – Ukrajina

    subota, 22. juna

    21.00 Keln: Belgija – Rumunija

    srijeda, 26. juna

    18.00 Frankfurt: Slovačka – Rumunija

    18.00 Štutgart: Ukrajina – Belgija

    GRUPA F

    utorak, 18. juna

    18.00 Dortmund: Turska – Gruzija

    21.00 Lajpcig: Portugal – Češka

    subota, 22. juna

    15.00 Hamburg: Gruzija – Češka

    18.00 Dortmund: Turska – Portugal

    srijeda, 26. juna

    21.00 Gelzenkirhen: Gruzija – Portugal

    21.00 Hamburg: Češka – Turska

    OSMINA FINALA

    subota, 29. juna

    18.00 Berlin: A2 – B2 (1)

    21.00 Dortmund: A1 – C2 (2)

    nedjelja, 30. juna

    18.00 Gelzenkirhen: C1 – DEF3 (3)

    21.00 Keln: B1 – ADEF3 (4)

    ponedjeljak, 1. jula

    18.00 Dizeldorf: D2 – E2 (5)

    21.00 Frankfurt: F1 – ABC3 (6)

    utorak, 2. jula

    18.00 Minhen: E1 – ABCD3 (7)

    21.00 Lajpcig: D1 – F2 (8)

    ČETVRFINALE

    petak, 5. jula

    18.00 Štutgart: pobjednik 2 – pobjednik 4 (ČF1)

    21.00 Hamburg: pobjednik 5 – pobjednik 6 (ČF2)

    subota, 6. jula

    18.00 Dizeldorf: pobjednik 3 – pobjednik 1 (ČF4)

    21.00 Berlin: pobjednik 7 – pobjednik 8 (ČF3)

    POLUFINALE

    utorak, 9. jula

    21.00 Minhen: pobjednik ČF1 – pobjednik ČF2 (PF1)

    srijeda, 10. jula

    21.00 Dortmund: pobjednik ČF3 – pobjednik ČF4 (PF2)

    FINALE

    nedjelja, 14. jula

    21.00 Berlin: pobjednik PF1 – pobjednik PF2

    Zenica
    broken clouds
    30.6 ° C
    30.6 °
    30.6 °
    37 %
    2.8kmh
    81 %
    pon
    31 °
    uto
    30 °
    sri
    26 °
    čet
    27 °
    pet
    27 °