9.2 C

Radulović: Ljudski, prijateljski, dobrosusjedski – hvala i čestitke Bosni

Ambijent na stadionu i van njega bio je ljudski, prijateljski, dobrosusjedski – hvala i čestitke Bosni, istakao je Miodrag Radulović, selektor fudbalske reprezentacije Crne Gore, koja je u Zenici poražena od Bosne i Hercegovine (0:1) u petom kolu grupe “3” UEFA Lige nacija “B”, javlja Anadolu Agency (AA).

Na taj način Crnogorci su izgubili šanse za plasman u elitnu UEFA Ligu nacija “A”.

– Poslije svega viđenog ostaje žal što smo bacili prvo poluvrijeme u vjetar. Značaj utakmice okovao je noge našim igračima i zbog toga je bilo mnogo blijedo prvo poluvrijeme. Nismo imali posjed, odigrali smo kukavički u prvom poluvremenu, valjda zbog značaja utakmice. Primili smo i gol u najgorem mogućem trenu – kazao je Radulović, dodavši:

– U drugom poluvremenu smo dominirali, ali nismo kreirali šanse za kojima bi žalili. Čestitam Bosni na prvom mjestu.

U posljednjem, šestom kolu Crna Gora će u ponedjeljak, 26. septembra, u Podgorici biti domaćin Finskoj.

– Želimo biti drugi u grupi i pobijediti Finsku – zaključio je Radulović.