12 C

Robijaši uz igrače Čelika proslavili povoljan rezultat prve utakmice (VIDEO)

Robijasi Slave Uz Celik Remi U Konjicu

Nogometaši Čelika igrali su danas jednu od dvije najvažnije utakmice ove sezone. Prvi meč baraža za m:tel Prvu ligu FBiH crno-crveni su odigrali u Konjicu protiv ekipe Klis.

Utakmica je završila neriješeno rezultatom 1-1.

U prvom poluvremenu Čelik je imao prilika, ali se rezultat nije mijenjao. U samom finišu prvog dijela susreta ekipa Klisa je došla do vodstva golom Vila.

Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 1:0 za domaće.

Početkom drugog poluvremena crno-crveni su izjednačili na 1-1 pogotkom Žune iz slobodnog udarca.

Do kraja utakmice bilo je po nekoliko prilika sa obje strane, ali je rezultat ostao nepromijenjen 1-1.

Na kraju utakmice upriličena je ceremonija dodjele nagrada i priznanja igračima Klisa povodom osvojenog provog mjesta u Drugoj ligi FBiH – Jug.

Podsjećamo, drugi meč između Čelika i Klisa igra se na stadionu Bilino polje u Zenici u nedjelju, 11.06.2023. godine u 19 sati nakon čega će biti poznato ko ide u m:tel Prvu ligu FBiH.

Kompletnu ceremoniju dodjele nagrada i priznanja, kao i prenos utakmice možete pogledati ispod teksta.

FK Klis – NK Čelik 1:1

Posted by RADIO ZENIT on Wednesday, 7 June 2023

2. poluvrijeme FK Klis NK Čelik

Podsjetimo, uzvratna utakmica se igra u nedjelju, 11.06.2023. godine na stadionu Bilino polje.

Nakon dvije odigrane utakmice biće poznato ko će ući u m:tel Prvu ligu FBiH.