11.3 C

Sead Kolašinac strijelac i asisten u pobjedi Arsenala, kiks Bilićevog West Hama (VIDEO)

West Ham, ekipa bivšeg hrvatskog izbornika Slavena Bilića, ispustio je pobjedu u 97. minuti i remizirao protiv posljednjeg Crystal Palacea 2:2.

Čekićari su na poluvremenu vodili 2:0, što izgleda nije bilo dovoljno. Chicharito je doveo goste u vodstvo u 31. minuti, a Ayew je povisio na 0:2 u 43. minuti.

U drugome poluvremenu domaći smanjuju na 1:2 u 50. minuti golom Milivojevića iz penala, a konačni rezultat postavlja Zaha u 97. minuti.

Pitanje je što će se sada dogoditi sa Slavenom Bilićem, jer je u prošlom kolu izgubio kod kuće od Brightona 0:3, nakon čega su mu vlasnici poručili da su mu sljedeće dvije utakmice ključne da ostane na klupi čekićara. U Liga kupu uspio je pobijediti favorizirani Tottenham u gostima 3:2, što će mu možda dati mali plus kod šefova.

Arsenal je kod kuće pobijedio Swansea 2:1. Ekipa Arsena Wengera na poluvremenu je gubila 0:1, a gol za Velšane zabio je Clucas u 22. minuti.

U drugo poluvrijeme ekipa iz Londona ulazi puno jače, što im se isplatilo u 51. minuti kada zabija reprezentativac BiH Sead Kolašinac, a samo sedam minuta kasnije Ramsey zabija na asistenciju strijelca prvog gola i tako postavlja konačan rezultat.

Treneru Arsenala Arsenu Wengeru ovo je bila 800. utakmica u Premier ligi, te mu sada fali još samo 11 utakmica kako bi prestigao rekordera Sira Alexa Fergusona koji je vodio 810 utakmica u engleskoj prvoj ligi.