18.7 C

Taekwondo klub Zenica ostvario sjajne rezultate na prvenstvu Fojnica Open 2022 (FOTO)

Taekwondo Klub Zenica

Taekwondo klub Zenica nastupio je jučer na prvenstvu Fojnica Open 2022 na kojem je učešće uzelo oko 300 takmičara iz Bosne i Hercegovine i Hrvatske.

Ispred njihovog kluba nastupilo je 11 takmičara i svi su osvojili medalje, te napravili zapažen rezultat osvojivši 6 zlatnih, 3 srebrne i 2 bronzane medalje.

Također su osvojili pehar za drugo mjesto kadeta, a njihov takmičar, Emir Dizdarević, proglašen je najboljim kadetom na turniru.

Elvin Dizdarević.

Ekipu su predvodili treneri Kenan Kulalic, Emir Skopljak, Eldar Dzulan i Ishak Skopljak.

Već sljedeći vikend Taekwondo klub Zenica će nastupiti na otvorenom prvenstvu Iskra Open, a dan poslije imaju u planu organizovati klupski izlet gdje su svi članovi i roditelji članova kluba dobrodošli.