17 C
Zenica
More

    Ukupno podjela

    Posljednje objavljeno

    Takmičarke kluba ritmičke gimnastike “Čelik” Zenica učestvovale na Arabeque Cupu (FOTO)

    Takmičarke kluba ritmičke gimnastike “Čelik” Zenica učestvovale na Arabeque Cupu (FOTO)

    Takmičarke kluba ritmičke gimnastike "Čelik" Zenica učestvovale na Arabeque Cupu (FOTO)
    Klub ritmičke gimnastike “Čelik” Zenica

    Takmičarke kluba ritmičke gimnastike “Čelik” Zenica su učestvovale na prijateljskom 9. Arabeque Cupu koji se održao u sportskoj dvorani “Ramiz Salčin” u Sarajevu na kojem je učestvovalo oko 300 takmičarki iz Bosne i Hercegovine.

    Djevojčice iz Zenice su postigle sljedeće rezultate:

    A program:

    • Andrea Mandić 1.mjesto (bez rekvizita) i 1.mjesto (lopta)
    • Nejla Memić 1.mjesto (bez rekvizita) i 3.mjesto (obruč)
    • Ivona Prusac 1.mjesto (lopta) i 2.mjesto (čunjevi)
      B program:
    • Esma Đelilović 1.mjesto (obruč)
    • Anida Alajbegović 1.mjesto (lopta)
    • Ema Zećo 2.mjesto (čunjevi)
    • Eva Rajić 1.mjesto (lopta)
      B-light program:
    • Amani Nurković 1.mjesto (vijača)
    • Ajla Sadikovska 1.mjesto (bez rekvizita)

    Nacionalni program:

    • Dila Šabović 2.mjesto (bez rekvizita)
    • Ema Bajramović 2.mjesto (bez rekvizita)
    • Adla Krkalić 1.mjesto (bez rekvizita)
    • Manar Jahić 2.mjesto (bez rekvizita)
    • Adna Bektaš 1.mjesto (bez rekvizita)
    • Ajša Pašalić 1.mjesto (bez rekvizita)

    Pratite nas i na Twitteru, Facebooku i Instagramu.

    Takmičarke kluba ritmičke gimnastike "Čelik" Zenica učestvovale na Arabeque Cupu (FOTO)
    Klub ritmičke gimnastike “Čelik” Zenica

    Takmičarke kluba ritmičke gimnastike “Čelik” Zenica su učestvovale na prijateljskom 9. Arabeque Cupu koji se održao u sportskoj dvorani “Ramiz Salčin” u Sarajevu na kojem je učestvovalo oko 300 takmičarki iz Bosne i Hercegovine.

    Djevojčice iz Zenice su postigle sljedeće rezultate:

    - Reklama -

    A program:

    - Reklama -
    • Andrea Mandić 1.mjesto (bez rekvizita) i 1.mjesto (lopta)
    • Nejla Memić 1.mjesto (bez rekvizita) i 3.mjesto (obruč)
    • Ivona Prusac 1.mjesto (lopta) i 2.mjesto (čunjevi)
      B program:
    • Esma Đelilović 1.mjesto (obruč)
    • Anida Alajbegović 1.mjesto (lopta)
    • Ema Zećo 2.mjesto (čunjevi)
    • Eva Rajić 1.mjesto (lopta)
      B-light program:
    • Amani Nurković 1.mjesto (vijača)
    • Ajla Sadikovska 1.mjesto (bez rekvizita)

    Nacionalni program:

    • Dila Šabović 2.mjesto (bez rekvizita)
    • Ema Bajramović 2.mjesto (bez rekvizita)
    • Adla Krkalić 1.mjesto (bez rekvizita)
    • Manar Jahić 2.mjesto (bez rekvizita)
    • Adna Bektaš 1.mjesto (bez rekvizita)
    • Ajša Pašalić 1.mjesto (bez rekvizita)
    Zenica
    overcast clouds
    17 ° C
    17 °
    17 °
    96 %
    2.4kmh
    97 %
    sri
    17 °
    čet
    22 °
    pet
    23 °
    sub
    28 °
    ned
    27 °