5.9 C

Tri medalje za KK Perfekt sa takmičenja u Sarajevu

Proteklog vikenda karate klub ‘Perfekt’ iz Zenice je nastupio na WORLD GRAND PRIX ‘ALIJA IZETBEGOVIC’ u Sarajevu.

Na navedenom takmičenju je bilo prijavljeno 1404 takmičara iz 76 klubova iz tri države.

“Naš klub je nastupio sa 22 takmičara u katama i borbama. Radilo se o izuzetno jakom takmičenju i iskreno čestitamo našim osvajačima medalja, kao i ostalim učesnicima koji su stekli još jedno izuzetno dobro iskustvo”, poručuju iz KK ‘Perfekt’.

Najzapaženije rezultate su ostvarili Ferhatović Ajla i Lišić Kenan. Ajla je osvojila srebrenu medalju i drugo mjesto u borbama seniorke do 55 kg i bronzanu medalju i treće mjesto u kategoriji U21 do 55 kg. Lišić Kenan je osvojio treće mjesto i bronzanu medalju u borbama juniori do 68 kg”, poručuju iz KK ‘Perfekt’

Glavni trener kluba je Nermin Bošnjak, a pomoćnici Nedim Mujićem, Ferhatović WG i Kenan Lišić.