10.8 C

Tuzla City i Čelik podijelili bodove na Tušnju (VIDEO)

Tuzla City bila je domaćin ekipi Čelika na Tušnju u okviru 21. kola BH Telecom Premijer lige BiH.

Prošle sedmice je počeo drugi dio sezone Premijer lige, a Čelik je pobijedio ekipu Slobode sa 1:0 i tako uspješno započeli borbu za sredinu tabele.

Danas su sa novim trenerima i Čelik i Tuzla City podijelili bodove u Tuzli. Čelik je po prvi put vodio turski stručnjak Cihat Arslan, dok je na klupi Tuzla Cityja bio Mirza Varešanović.

Tuzla City je poveo već u 11. minuti golom iz penala, a koji je realizovao Ubiparip. Čelik je uspio sretno izjednačiti u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena golom Harisa Dilavera.

Rezultat: Tuzla City – Čelik 1:1

Tuzla City: Nurković, Efendić, Crnkić, Stojčev, Karjašević, Čomor, Stjepanović, Brekalo, Bevab, Murga, Ubiparip.

Čelik: Pavlović, Hodžić, Okoli, Livaja, Dedić, Dilaver, Okić, Grahovac, Miletić, Jamak, Jurina.