6.9 C

Ubjedljiva pobjeda nogometaša Čelika u Maglaju

Nogometaši NK Čelik danas su igrali utakmicu 8. kola Druge lige Federacije BiH – Centar. Protivnik timu sa Bilinog polja je bila ekipa NK Natron Maglaj.

U prvim minutama igre Čelik je došao do vodstva golom Mirsada Šijerkića, da bi samo dvije minute poslije se u listu strijelaca upisao i Edin Durmiš.

Svoj drugi gol u ovoj utakmici Durmiš je upisao u 23. minuti igre.

Uprkos ogromnoj oluji i pljuskovima na stadionu u Maglaju, pjesma Robijaša nije prestajala.

U drugom poluvremenu, tačnije u 65. minuti igre, Ali Međuseljac postiže prelijep pogodak za ubjedljivo vodstvo Čelika.

Do kraja susreta Čelik je zadržao veliko vodstvo (0:4) i tako stigao do još jedne bitne pobjede.