16.3 C

Počelo drugo poluvrijeme između Čelika i Radnika na Bilinom polju (VIDEO)

Čelik Vs Radnik Na Bilinom Polju

Na stadionu Bilino polje u Zenici počelo je drugo poluvrijeme između Čelika i Radnika. Rezultat nakon prvog poluvremena ostao je nepromijenjen, 0-0.

Podsjećamo, utakmica se igra u okviru drugog kola m:tel Prve lige FBiH.

Prije samog početka utakmice Robijaši su, u znak podrške i ljubavi prema klubu, horski otpjevali pjesmu “Koje je ljubav boje” uz dobro poznati refren “Crno i crveno srce je moje…”

Podsjećamo, u prvom kolu m:tel Prve lige FBiH NK Čelik je gostovao u Olovu protiv NK Stupčanica, a utakmica je završila neriješeno 1-1.

Direktan prijenos utakmice možete pratiti na platformi BH Telecoma putem kanala MyTV. Na našoj Facebook stranici RADIO ZENIT i Zenit.ba moći ćete pratiti dio detalja sa ovog susreta.

NK Čelik – FK Radnik (2. Poluvrijeme) Kompletan susret možete pratiti na platformi BH Telecoma putem kanala MyTV.