4.4 C

Karim Benzema postigao je pogodak u 93. minuti za 3:3 Reala kod Seville i tako omogućio kraljevskom klubu da i 40. utakmicu u nizu bude neporažen. Dosadašnji rekord od 39 utakmica u nizu bez poraza dijelili su s Barcelonom.

Zidane u ovoj utakmici nije mogao računati na Modrića, Balea, i Ronalda, no cilj je ostvaren, s ukupnih 6:3 izborili su četvrtfinale Kupa kralja.

Sevilla je povela u 10. minuti kada je Danilo glavom pospremio loptu u vlastitu mrežu. Kraljevi su izjednačili u 48. minuti sjajnim golom Asensija, koji je krenuo s vlastite polovice, pa pogodio za 1:1. U 53. minuti novo vodstvo Sevilli donio je Jovetić, koji je tako pogodio samo devet minuta nakon što je i službeno debitirao.

Iborra je u 77. minuti donio 3:1 Sevilli i činilo se da Real neće do rekorda, no u 83. minuti srušen je Casemiro, a iz jedanaesterca je pogodio Ramos, da bi u 93. minuti za 3:3 pogodio Benzema.

Ove će dvije ekipe ponovno igrati već u nedjelju, ovog puta u prvenstvu.