6 °
    5 °

Zapaženi rezultati STK ‘Mladost’ Zenica na Bosna Openu

Proteklog vikenda je prema kalendaru STS BiH u Sarajevu održan međunarodni Bosna Open, u organizaciji STK “Bosna” Sarajevo.

Takmičenje se igralo u svim starosnim kategorijama, te se bodovalo za važeće rang liste.

Članovi STK ‘Mladost’ iz Zenice su uzeli učešće na ovom takmičenju te ostvarili zapažene rezultate.

U kategoriji najmlađih kadetkinja, Zlotrg Zara je osvojila 3. mjesto, u kategoriji mlađih kadeta Zlotrg Dino je osvojio 2. a Šurković Benjamin 3. mjesto. Zatim u kategoriji kadeta Zlotrg Dino je osvojio 2. mjesto, dok su Maglić Kamer i Alispahić Tarik ostvarili plasman među 8 najboljih.

Članovi seniorske ekipe su takodjer nastupili na ovom takmičenju, te su Konjić Edin i Zahirović Kenan podijelili 3. mjesto.

Narednog vikenda se nastavlja Premijer stonoteniska liga, gdje će seniorska ekipa u okviru 3. i 4. kola ugostiti ekipe STK “Aladža” Sarajevo i STK “Hašim Spahić” Ilijaš.