Ukupno podjela

Posljednje objavljeno

Zeljković oslobodio niželigaše iz Republike Srpske plaćanja kotizacije

Zeljković oslobodio niželigaše iz Republike Srpske plaćanja kotizacije

Predsjednik Nogometnog/Fudbalskog Saveza Bosne i Hercegovine Vico Zeljković objavio je kako je za nadolazeću polusezonu u bh. fudbalu odlučio olakšati klubovima finansijske izdatke, tako što je za Prvu ligu Republike Srpske i niže nivoe entitetskog fudbala ukinuo plaćanje kotizacije.

Zeljković tvrdi kako se odlučio na ovaj potez jer je interes klubova na prvom mjestu, a odluka se odnosi samo na klubove iz Republike Srpske koji se takmiče u prvoj ligi i nižim nivoima.

“Mnoge klubove smo pomogli kroz donacije opreme, podržavamo projekte za razvoj fudbalske infrastrukture u svim krajevima Republike Srpske…

Ovoga puta, Savez je odlučio da svi klubovi Prve i drugih liga pod okriljem FSRS budu oslobođeni kotizacije za nastupajuću proljećnu poluseozunu, kao i cijelu sezonu 2024/2025. Siguran sam da ćemo ovom odlukom olakšati funkcionisanje mnogim klubovima, jer je za većinu ovo bio veliki izdatak, te će taj novac moći usmjeriti u razvoj i unapređenje rada svog kluba.

Svi klubovi treba da znaju da u FSRS imaju iskrenog partnera i podršku u svom napredovanju. I dalje ćemo nastaviti da u skladu sa svojim mogućnostima pomažemo svima kojima je pomoć potrebna, a sa ciljem razvoja i napretka fudbala na ovim prostorima.”, napisao je Zeljković na svojim profilima na društvenim mrežama.

Prva liga Republike Srpske nastavlja takmičenja 2. marta.

Predsjednik Nogometnog/Fudbalskog Saveza Bosne i Hercegovine Vico Zeljković objavio je kako je za nadolazeću polusezonu u bh. fudbalu odlučio olakšati klubovima finansijske izdatke, tako što je za Prvu ligu Republike Srpske i niže nivoe entitetskog fudbala ukinuo plaćanje kotizacije.

Zeljković tvrdi kako se odlučio na ovaj potez jer je interes klubova na prvom mjestu, a odluka se odnosi samo na klubove iz Republike Srpske koji se takmiče u prvoj ligi i nižim nivoima.

“Mnoge klubove smo pomogli kroz donacije opreme, podržavamo projekte za razvoj fudbalske infrastrukture u svim krajevima Republike Srpske…

Ovoga puta, Savez je odlučio da svi klubovi Prve i drugih liga pod okriljem FSRS budu oslobođeni kotizacije za nastupajuću proljećnu poluseozunu, kao i cijelu sezonu 2024/2025. Siguran sam da ćemo ovom odlukom olakšati funkcionisanje mnogim klubovima, jer je za većinu ovo bio veliki izdatak, te će taj novac moći usmjeriti u razvoj i unapređenje rada svog kluba.

Svi klubovi treba da znaju da u FSRS imaju iskrenog partnera i podršku u svom napredovanju. I dalje ćemo nastaviti da u skladu sa svojim mogućnostima pomažemo svima kojima je pomoć potrebna, a sa ciljem razvoja i napretka fudbala na ovim prostorima.”, napisao je Zeljković na svojim profilima na društvenim mrežama.

Prva liga Republike Srpske nastavlja takmičenja 2. marta.

Pratite nas i na Twitteru, Facebooku i Instagramu.

Dodaj Zenit.ba među omiljene izvore na Googleu
IzvorN1
Zenica
few clouds
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
47%
1.7m/s
19%
ned
32 °
pon
36 °
uto
36 °
sri
30 °
čet
27 °