17 C

Zeljković: Utakmica s Italijom pokazala da se možemo nositi s najboljim u Evropi

Predsjednik Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine Vico Zeljković poručio je na svom Instagram profilu kako je naša reprezentativna selekcija pokazala da se može nositi sa najboljim evropskim reprezentacijama.

Zeljković je takav dojam stekao nakon minimalnog poraza našeg najboljeg tima u prijateljskom susretu s Italijom.

“Uprkos minimalnom porazu, ova utakmica je pokazala da se možemo nositi sa najboljim evropskim selekcijama. Da je bilo malo sreće u završnici, mogli smo i do boljeg rezultata, ali biće prilike da nam se to vrati kada bude najpotrebnije”, napisao je Zeljković.

Podsjetimo, Italija je protiv Bosne i Hercegovine slavila rezultatom 1:0, a jedini pogodak postigao je Davide Frattesi u 38. minuti.