15.4 C

ŽOK “Željezara” Zenica osvojio treće mjesto na turniru u Odžaku (FOTO)

ŽOK Željezara Zenica Foto Pionirke
    ŽOK “Željezara” Zenica

Pionirke Ženskog odbojkaškog kluba “Željezara” Zenica su proteklog vikenda u Odžaku odigrale Federalno regionalno takmičenje pionirki sezone 2023/24.

Domaćin turnira OK “Napredak”iz Odžaka je dočekao i ugostio pet ekipa i to:

– OK “Gradina” Srebrenik,
    – OK “Maglaj” Maglaj,
    – Naša škola Kakanj,
    – ŽOK “Željezara “Zenica,
    – OK “Napredak”Odžak.

Tokom takmičenja, malobrojna publika roditelja i odbojkaskih simpatizera, uživala je gledajući mladost na terenu,borbu i požrtvovanost mladih igračica.

Pobjednik takmičenja “Naša škola” Kakanj zauzela je prvo mjesto na turniru. ŽOK “Željezara” Zenica osvojila je treće mjesto.

Hena Husanović je proglašena za najboljeg srednjeg blokera i dobila  nagradu od domaćina turnira.

“Zahvaljujemo se domaćinu na organizaciji Turnira I gostoprimstvu,lijepo druženje nećemo zaboraviti”, poručili su iz Uprave kluba ŽOK “Željezara” Zenica.