Ukupno podjela

Posljednje objavljeno

Proglašeno vanredno stanje u Vašingtonu

Proglašeno vanredno stanje u Vašingtonu

Guverner Vašingtona Džej Insli proglasio je vanrednu situaciju pošto je u toj američkoj državi zabilježen prvi smrtni slučaj od virusa korona u SAD.

Lokalni zvaničnici potvrdili su da je preminuo muškarac u pedesetim godinama u okrugu King koji nije putovao ni u jednu visokorizičnu oblast.

Prethodno je došlo do zabune pošto je predsjednik Donald Tramp rekao da je pacijent koji je preminuo “divna žena”, prenosi BBC.

Guverner Vašingtona Džej Insli proglasio je vanrednu situaciju pošto je u toj američkoj državi zabilježen prvi smrtni slučaj od virusa korona u SAD.

Lokalni zvaničnici potvrdili su da je preminuo muškarac u pedesetim godinama u okrugu King koji nije putovao ni u jednu visokorizičnu oblast.

Prethodno je došlo do zabune pošto je predsjednik Donald Tramp rekao da je pacijent koji je preminuo “divna žena”, prenosi BBC.

Pratite nas i na Twitteru, Facebooku i Instagramu.

Dodaj Zenit.ba među omiljene izvore na Googleu
Zenica
clear sky
17.4 ° C
17.4 °
17.4 °
94%
0.7m/s
0%
čet
29 °
pet
32 °
sub
33 °
ned
35 °
pon
35 °