10.8 C

Bh. reprezentativac slomio nogu, svi u dvorani se uhvatili za glavu (VIDEO)

Jeremic

Rukometaši Gračanice su u okviru 7. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine kao gosti savladali Bugojansku Iskru rezultatom 29:26 (12:13).

Zanimljiva utakmica i pobjeda Gračanlija ostala je u sjeni teške povrede njihovog igrača i reprezentativca Bosne i Hercegovine Nikole Jeremića.

Stravična povreda dogodila se početkom drugog poluvremena pri rezultatu 15:13 za Iskru. Gračanlije su imale napad, a sudije su podigle ruku za pasivan napad.

Jeremić je po isteku jednog napada, šutirao i sjajno pogodio, ali je tom prilikom nezgodno doskočio. Igrači obje ekipe koji su se našli u blizini odmah su se uhvatili za glavu. Nisu mogli vjerovati šta se dogodilo rukometašu Gračanice.

Njemu se ukazala pomoć na parketu dvorane u Bugojnu, a onda je prevezen u bugojansku bolnicu.