9.1 C

Čelik deklasiran od Sarajeva, pogledajte golove (VIDEO)

Sarajevo je s visokih 5:0 pobijedio Čelik u 13. prvenstvenom kolu, a zanimljivo je da su sve pogotke postigli različiti igrači.

Čelik je odigrao očajnu utakmicu, a golijada je započela u 10. minuti kada je pogodio Velkoski. Perica Ivetić je u 23. minuti povećao vodstvo, a do kraja poluvremena golove su dodali još i Rahmanović i Ahmetović.

U drugom je poluvremenu Sarajevo usporio tempo, poštedio Čelik veće katastrofe, a jedini pogodak im je za konačnih 5:0 zabio Lelić.

Ovo je najuvjerljivija pobjeda ove sezone za Sarajevo koji je na četvrtom mjestu u prvenstvu s pet bodova zaostatka za vodećom trojkom – Širokim, Željezničarom i Zrinjskim.