15 C

Čelik fantastičnim golom Dedića pobijedio Mladost na Bilinom polju (FOTO)

Nogometaši Čelika večeras su na Bilinom polju pobijedili ekipu Mladosti iz Doboja kod Kaknja rezultatom 1:0. Utakmica se igrala u okviru 24. kola Premijer lige BiH.

Utakmicu je obilježio fantastičan gol u prvoj polovini utakmice kada je u 31. minuti gol protivnika zatresao Anel Dedić.

U toku utakmice podijeljena su i tri žuta kartona. U 13. minuti sudija je žuti karton dodijelio igraču Mladosti Isakoviću. Samo pet minuta kasnije, u 18. minuti igrač Čelika Grahovac također dobija žuti karton. Drugo poluvrijeme obilježila su još dva žuta kartona. Atajić, igrač Mladosti dobija žuti u 75. a igrač domaćina Dedić u 81. minuti.

Zenički tim sada se nalazi na 5. mjestu na tabeli sa 34 boda i samo im dva nedostaju do mjesta koje vodi u Evropu. Naredna utakmica Čelika na rasporedu je 6. aprila kada gostuju kod Radnika.