9.1 C

Čelik i Usora podijelili bodove na Bilinom polju (VIDEO)

Čelik Usora Remi

Danas, 17.10.2021. godine u okviru desetog kola Druge lige FBiH – Centar, Čelik je na Bilinom polju u Zenici ugostio ekipu NK Usora. Utakmica je počela u 15 sati.

Čelik je podijelio bodove sa NK Usora rezultatom 2-2. NK Usora je povela rezultatom 1-0 u 9. minuti, a strijelac za NK Usora bio je Jozinović L. Izjednačujući pogodak za Čelik postigao je Isaković Aladin u 22.minuti.

U 73. minuti sa bijele tačke Aličić A. postiže pogodak za novo vodstvo NK Usora od 2-1. Izjednačujući pogodak za Čelik postigao je ponovo Isaković Aladin u 87. minuti za konačnih 2-2.

Sljedeću utakmicu Čelik igra u gostima 23.10.2021. godine protiv ekipe NK Azot sa početkom u 14:30 u okviru jedanaestog kola Druge lige FBiH – Centar.