5.8 C

Čelik na Bilinom polju ubjedljiv protiv Rudara iz Breze (VIDEO)

Celik Rudar

Danas je, u okviru dvadeset četvrtog kola Druge lige FBiH – Centar, Čelik na Bilinom polju u Zenici ugostio ekipu FK Rudar iz Breze. Utakmica je počela u 17 sati.

Čelik je slavio protiv Rudara iz Breze ubjedljivim rezultatom 5-1. Prvi pogodak za vodstvo crno-crvenih postigao je Međuseljac A. u 36’ čime je i završilo prvo poluvrijeme. Početkom drugog poluvremena, u 46′ i 47′ Durmiš E. pogađa za 3-0 u korist crno-crvenih. Isaković A. u 71′ pogađa za ubjedljivih 4-0. U 77′ ekipa Rudar iz Breze postiže svoj prvi i jedini pogodak. Konačnih 5-1 postavio je strijelac prvog pogodka za ekipu Čelik, Međuseljac A. u 88′.

Ekipa NK Čelik je nastavila sjajan pobjednički niz, a ovom pobjedom su ostvarili osmu uzastopnu pobjedu.

Sljedeću utakmicu Čelik igra u gostima 07.05.2022. godine protiv ekipe NK Usora sa početkom u 17 sati u okviru dvadeset petog kola Druge lige FBiH – Centar.