10.8 C

Čelik pobijedio Mladost i ostao u trci za spas (VIDEO+FOTO)

Nogometaši Čelika zasluženo su pobijedili ekipu Mladosti iz Doboja kod Kaknja, u jednoj od odlučujućih utakmica za opstanak u društvu najboljih.

Ekipa Čelika je pobijedila rezultatom 2:1, golovima Nemanje Anđušića i Steve Nikolića, dok je gol za Mladost postigao Tandin.

Prvi dio utakmice donio je odličnu igru s velikim brojem prilika i dva gola, dok su u nastavku domaćini nakon nekoliko prilika i golom Nikolića zabilježili pobjedu.

Ovom pobjedom domaći nogometaši pokazali su da su značajno popravili svoju igru, a u narednom 6. kolu ekipa Čelika će biti domaćin ekipi Borca iz Banje Luke.