5.2 C

Čelik pregažen u Širokom Brijeg

Nakon 2. kola BH Telecom Premijer lige BiH i pobjede nad Željezničarom, ekipa Čelika je večeras gostovala kod Širokog Brijega.

Neizvjesno je bilo tek do 12. minute, kada Širokobriježani postižu prvi pogodak. Prvi u listu strijelaca se upisuje Dejan Čabraja. Nakon toga domaćini udvostručuju vodstvo novim pogotkom u 28. minuti zahvaljujući Draženu Bagariću. Novi pogodak gledatelji na Pecari su vidjeli 7 minuta kasnije kada ovaj put pogađa Luka Begonja, što je bilo sve u prvom poluvremenu.

Drugo poluvrijeme, slična situacija kao u prvom. U 67. minuti Široki Brijeg povećava na 4:0 pogotkom Josipa Barišića. U 82. minuti novi pogodak u mreži Čelika, a ovaj put strijelac je Stipe Jurić. Nakon 5 minuta svoj drugi pogodak postiže Bagarić, što je bio i konačan rezultat u Širokom Brijegu.

Nakon trećeg kola Čelik se nalazi na 9. mjestu tabele BH Telecom Premijer lige sa 3 boda zahvaljujući jednoj pobjedi i dva poraza.

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Matić, Barišić, Čabraja (68. Jurić), Turčin (43. Ćorić), Marić, Ćorluka, Kovačić, Begonja (74. Babić), Bagarić, Marković.

ČELIK: Dujković, Vrhovac, Dedić, Dilaver, Okić, Karamatić, Livaja, Jamak, Šišić (68. Jurina), Popović (46. Grahovac), Jazvin (70. Nikolić).

U narednom kolu, sljedeće subote na Bilino polje stiže ekipa Zrinjskog.