11.3 C

Članovi Karate kluba “Rei” Zenica nastupali na “15.Otvorenom prvenstvu u Visokom” (FOTO)

Karate Klub REI Na Nastupu U Visokom
    Karate klub “REI” Zenica

Takmičari Karate kluba “REI” Zenica nastupali su u nedjelju, 24.09.2023. godine, u Visokom na Međunarodnom turniru koji je okupio 19 klubova iz BiH, Slovenije i Srbije, a ukupan broj takmičara bio je oko 250.

Takmičari pomenutog kluba su nastupali u disciplinama kate, kihon te slobodne borbe. Učestvovalo je 26 takmičara “REI” kluba i ostvarili su odličan uspjeh osvojivši 30 medalja, od čega je 8 zlatnih, 3 srebrne i 19 bronzanih.

Na turniru je uručena i zahvalnica treneru i predsjedniku Kluba Sensei Džulić Eldinu od predsjednika K.K “Visoko” Shihan Redjep Gradzan.

Idući mjesec Karate klub “REI” nastupa u Modriči i Sarajevu.