18.8 C

Duvnjak: Ostvarili smo cilj o kojem smo pričali cijelu godinu (VIDEO)

Press Nakon Utakmice Čelik Klis

Nakon utakmice između Čelika i Klisa na Bilinom polju u Zenici koja je završila pobjedom crno-crvenih rezultatom 3-0 uslijedila je press konferencija na kojoj su se opratili šef stručnog štaba NK Čelik Armin Duvnjak i trener FK Klis Nermin Kudra.

Podsjećamo, ovom pobjedom Čelik se zvanično plasirao u m:tel Prvu ligu FBiH.

Javnosti se prvi obratio trener FK Klis Nermin Kudra koji je kazao da je atmosfera na Bilinom polju bila sjajna i pohvalio je organizaciju utakmice i gostoprimstvo. Također je pohvalio igru Čelika i kazao je da je tim iz Zenice zasluženo prošao dalje i poželio im svu sreću u nastavku takmičenja.

Dodao je i to da je znao da će utakmica protiv Čelika biti teška i da je šteta što su izvukli baš tim iz Zenice.

Šef stručnog štaba Armin Duvnjak kazao je da je ovo ono na čemu se radilo cijelu godinu i da je veoma sretan sa ostvarenjima u ovoj sezoni, a pogotovo ulaskom u m:tel Prvu ligu FBiH.

Kompletnu press konferenciju možete pogledati u dnu članka.