18.3 C

Džanan Musa postigao dva poena u pobjedi Netsa nad Sunsima

Košarkaši Brooklyn Netsa dočekali su sinoć u svom Barclays Centru Phoenix Sunse i upisali trijumf rezultatom 119:97.

U prvoj četvrtini vidjeli smo najbolju košarku u Barclaysu. Postignuto je 66 poena za 12 minuta igre, a nešto uspješniji bili su domaći košarkaši (35:31). U drugih 12 minuta vidjeli smo čak 25 poena manje, a Netsi su na odmor otišili s rezultatom 55:52.

Ključna za domaće bila je treća četvrtina. Ovih 12 minuta igre Netsi su riješili u svoju korist rezultatom 35:21. Do kraja je domaćin uspio i povećati svoju prednost i slaviti rezultatom 119:97.

Džanan Musa odigrao je nešto više od tri minute (3:11) i postigao je dva poena i dodao jedan skok. Caris LeVert je bio najefikasniji sa 29 postignutih poena i sedam asistencija. Deandre Ayton u redovima Sunsa je postigao 25 poena i dodao 17 skokova i pet asistencija.